Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

O naší společnosti

SILROC CZ, a.s. je česká akciová výrobní společnost, která v dnešní podobě existuje od r. 2003. V současné době má společnost 100 zaměstnanců a sídlí na severu Česka. Zabývá se výrobou dílů a komponentů z tekutého silikonového kaučuku (LSR)  na vstřikovacích lisech pro různé oblasti. Vyrábíme produkty ze silikonu na zakázku pro řadu velkých i malých firem v tuzemsku i zahraničí. Většina exportu míří do EU, dodáváme ale také do Thajska, Číny a USA.

Hodnoty

Naši majitelé a vedení společnosti věří, že podnikání má být založeno na morálních principech a že je nutné se chovat zodpovědně nejen v oblasti obchodních rozhodnutí a strategie, ale také v oblasti hodnot a vztahů.
Věříme, že férovým jednáním vůči svým zaměstnancům, dodavatelům, klientům, veřejnosti i životnímu prostředí se nám podařilo posílit firmu. Během uplynulých let jsme si vybudovali dobré obchodní vztahy v mnoha zemích a v různých oblastech podnikání.

Historie

Kořeny naší společnosti sahají do Německa začátku osmdesátých let minulého století, kde započala výroba dílů ze silikonového kaučuku. Ta se v roce 1992 přestěhovala do České republiky.

 

Kariéra

Naši zaměstnanci jsou pro nás velice důležití. Platíme odpovídající mzdy a nabízíme přátelské pracovní prostředí.

 

Volná pracovní místa

Podporujeme

projekt_sanceligaazyl_pes

pet_heroshospicfond_


CZ EN DE
Silroc +420 483 346 100
Silroc info@silroc.cz